О компании

Кисневі концентратори це
OXIMED
Компанія “Oximed” була заснована в 2010 році на основі медичного центру з надання послуг оксигенотерапії. З тих пір ми надаємо жителям Києва та Київської області якісну допомогу в даному питанні, а також оренді та реалізації кисневих концентраторів провідних світових брендів. Наш найголовніший ресурс-команда професіоналів, яка включає фахівців різних напрямків. у нашій компанії є фахівці з ремонту, обслуговування, діагностики, лікарської практики та інших питань пов’язаних з лікуванням кисневотерпией. Для зручності клієнтів наша компанія працює щодня (у вихідні та святкові дні за попереднім погодженням в телефонному режимі). У нас ви завжди зможете отримати безкоштовну консультацію і необхідні послуги без черг і зайвих відвідувань медичних установ. Наше обладнання постійно оновлюється, що дозволяє здійснювати повноцінну діагностику і терапію, дотримуючись сучасних методик. На базі нашої організації працює власна Сервісна служба, тому ми постійно робимо профілактику і діагностику пропонованих в оренду кисневих концентраторів. Крім поточної роботи в області надання послуг кисневотерапії, в нашій компанії вирішується завдання підвищення професійних навичок співробітників і поліпшення сервісу. З цією метою заснований і успішно функціонує Корпоративний навчальний центр, що забезпечує навчання і підвищення професійного рівня персоналу. Ми рухаємося вперед і постійно розвиваємося, удосконалюючи якість послуг. Нас рекомендують знайомим і звертаються до нас сім’ями, тому що ми пропонуємо широкий спектр послуг і надаємо увагу кожному пацієнту. Компанія “Oximed” завжди забезпечує якісним сервісом, відповідальним підходом до кожного клієнта, і гнучкою системою знижок! ми пишаємося тим, що допомагаємо людям і добиваємося результату. Співробітники нашої компанії постійно вдосконалюють свою роботу, тому що здоров’я клієнтів для нас понад усе!
Працюємо з 2010

Компанія OXIMED заснована більше 10 років тому на основі медичного центру

Команда

професіоналів з ремонту, обслуговування, діагностики, лікарської практики

Найкраще обладнання

У нашому арсеналі тільки світові бренди серед виробників оксигенераторів

Нові апарати

Ми використовуємо нові надійні апарати, ресурс яких більше 90%

Підтримка 16/7

При виникненні питань, є техпідтримка з багатоканальною телефонною лінією.

Найкраще обладнання

Всі апарати перед здачею в оренду проходять сервісне обслуговування та дезінфекцію, що гарантує їх безпечне використання.

Документи

Всі кисневі концентратори, які ми пропонуємо, мають всі необхідні сертифікати, документи та дозволи для використання на території України. А саме:
  • європейські сертифікати CE
  • сертифікати відповідності РЄ
  • Медичні сертифікати ISO 13485
  • гігієнічні сертифікати України
  • схвалені МОЗ України